Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMPZDA43V TR TIN/LEAD
CMPZDA43V TR TIN/LEAD
CMPZDA43V TR TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 43V 350MW SMD DIODE-ZENER DUAL:
Tolerance: ±6.98%
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPZDA43V TR TIN/LEAD Central Semiconductor Corp
Description: 43V 350MW SMD DIODE-ZENER DUAL:, Tolerance: ±6.98%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V.
Weitere Produktangebote CMPZDA43V TR TIN/LEAD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMPZDA43V TR TIN/LEAD CMPZDA43V TR TIN/LEAD Hersteller : Central Semiconductor CMPZDA3V6_3V-1652513.pdf Zener Diodes Dual Zener Diode 40V to 46V 3.9mA