Produkte > LAIRD CONNECTIVITY > CMQ23496-91NF
CMQ23496-91NF
CMQ23496-91NF Laird Connectivity
ANT-DS-CMQ23496_0617-1590995.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas Panel,Dband,91CM,NF
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMQ23496-91NF Laird Connectivity
Description: RF ANT 2.5/5.4GHZ DOME CAB 91MM, Packaging: Bulk, Features: Cable - 91mm, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.95GHz, Applications: WLAN, Gain: 6.3dBi, Termination: N Type Female (4), Number of Bands: 2, VSWR: 1.8, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.260" (32.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.5GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote CMQ23496-91NF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMQ23496-91NF CMQ23496-91NF Hersteller : TE Connectivity Laird CMQ23496_DataSheet_PORTUGUESE.pdf Description: RF ANT 2.5/5.4GHZ DOME CAB 91MM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 91mm
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.95GHz
Applications: WLAN
Gain: 6.3dBi
Termination: N Type Female (4)
Number of Bands: 2
VSWR: 1.8
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.260" (32.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.5GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 10 W