Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > CMQ23496-91RTNM
CMQ23496-91RTNM
CMQ23496-91RTNM TE Connectivity Laird
CMQ23496_DataSheet_PORTUGUESE.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.5/5.4GHZ DOME CAB 91MM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 91mm
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.95GHz
Applications: WLAN
Gain: 6.3dBi
Termination: RP-TNC Male (4)
Number of Bands: 2
VSWR: 1.8
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.260" (32.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.5GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMQ23496-91RTNM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.5/5.4GHZ DOME CAB 91MM, Packaging: Bulk, Features: Cable - 91mm, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.95GHz, Applications: WLAN, Gain: 6.3dBi, Termination: RP-TNC Male (4), Number of Bands: 2, VSWR: 1.8, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.260" (32.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.5GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 10 W.