CMR04C5R0DPDP
CMR04C5R0DPDP Cornell Dubilier Knowles
CMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CMR MICA
Tolerance: ±0.5pF
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.150" (3.80mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Capacitance: 5 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR04C5R0DPDP Cornell Dubilier Knowles
Description: CMR MICA, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.150" (3.80mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Capacitance: 5 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CMR04C5R0DPDP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMR04C5R0DPDP CMR04C5R0DPDP Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CMR.pdf Mica Capacitors 5pF 500V +/- .5pF tol