CMR04F101JODR
CMR04F101JODR Cornell Dubilier Knowles
CMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100UF 500V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.150" (3.80mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm)
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR04F101JODR Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100UF 500V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.150" (3.80mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.350" (8.90mm), Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 500 V.