CMR05C100DPDP
CMR05C100DPDP Cornell Dubilier - CDE
CMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 10pF 500V +/- .5pF tol
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR05C100DPDP Cornell Dubilier - CDE
Description: CMR MICA, Tolerance: ±0.5pF, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.224" (5.70mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CMR05C100DPDP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMR05C100DPDP CMR05C100DPDP Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CMR.pdf Description: CMR MICA
Tolerance: ±0.5pF
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.224" (5.70mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 500 V