CMR06F472FPDR
CMR06F472FPDR Cornell Dubilier Knowles
CMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CMR MICA
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Lead Spacing: 0.350" (8.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm)
Capacitance: 4700 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR06F472FPDR Cornell Dubilier Knowles
Description: CMR MICA, Tolerance: ±1%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Lead Spacing: 0.350" (8.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm), Capacitance: 4700 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CMR06F472FPDR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMR06F472FPDR CMR06F472FPDR Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CMR-2944568.pdf Mica Capacitors 4700pF 500V 1%