Produkte > CUI DEVICES > CMS-151125-076L100
CMS-151125-076L100
CMS-151125-076L100 CUI Devices
cms-151125-076x.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PT 92.5DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 92.50
Efficiency - Testing: 700mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 613 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-151125-076L100 CUI Devices
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PT 92.5DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 92.50, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Weitere Produktangebote CMS-151125-076L100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-151125-076L100 CMS-151125-076L100 Hersteller : CUI Devices cms_151125_076x-1777082.pdf Speakers & Transducers 0.7W 6ohm 550Hz 15x11mm Wire Leads