Produkte > SAME SKY > CMS-3116-24L100
CMS-3116-24L100
CMS-3116-24L100 Same Sky
cms-3116-24xx.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers 31 square, 16.8mm deep, Nd-Fe-B, PU+paper, 2 W, 4 ?, 240 Hz, 100mm wire leads
auf Bestellung 395 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-3116-24L100 Same Sky
Description: SPEAKER, 31 SQUARE, 16.8MM DEEP,, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 240Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.661" (16.80mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 2.5 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 192 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 890mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-3116-24L100 CMS-3116-24L100 Hersteller : CUI Devices cms_3116_24xx-3241044.pdf Speakers & Transducers 31 square, 16.8mm deep, Nd-Fe-B, PU+paper, 2 W, 4 ?, 240 Hz, 100mm wire leads
auf Bestellung 395 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMS-3116-24L100 Hersteller : CUI Devices cms-3116-24xx.pdf Description: SPEAKER, 31 SQUARE, 16.8MM DEEP,
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 240Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.661" (16.80mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 2.5 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 192 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 890mW/100mm