CMXZ39VTO TR
CMXZ39VTO TR Central Semiconductor Corp
CMXZ2V4TO_thru_CMXZ47VTO_Feb12,2010_DS.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE-ZENER TRIPLE: OPPOSING
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 3 Independent
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOT-26
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMXZ39VTO TR Central Semiconductor Corp
Description: DIODE-ZENER TRIPLE: OPPOSING, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 3 Independent, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms, Supplier Device Package: SOT-26, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V.
Weitere Produktangebote CMXZ39VTO TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMXZ39VTO TR CMXZ39VTO TR Hersteller : Central Semiconductor cmxz2v4to_series-1368091.pdf Zener Diodes 350mW 2.7Vz 39V 0.05uA 27.3Vr