Produkte > TELPOD > CN-15.1-100K
CN-15.1-100K
CN-15.1-100K TELPOD
CN-15_EN.pdf CN.15.1_3D.Pdf
Hersteller: TELPOD
Category: Single turn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 100kΩ; 1W; ±20%
Mounting: THT
Resistance: 100kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±20%
Type of potentiometer: mounting
Terminal pitch: 10x15mm
Potentiometer standard: 15mm
Operating voltage: 250V
Manufacturer series: CN-15
Track material: cermet
Kind of potentiometer: horizontal; single turn
Characteristics: linear
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CN-15.1-100K TELPOD
Category: Single turn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 100kΩ; 1W; ±20%, Mounting: THT, Resistance: 100kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±20%, Type of potentiometer: mounting, Terminal pitch: 10x15mm, Potentiometer standard: 15mm, Operating voltage: 250V, Manufacturer series: CN-15, Track material: cermet, Kind of potentiometer: horizontal; single turn, Characteristics: linear.