Produkte > TGS > CN33M00000S005
CN33M00000S005
CN33M00000S005 TGS
CN33M00000S005.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 33MHz 5pF SMD2520
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.043" (1.10mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 5 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 33 MHz