Produkte > ERP POWER, LLC > CNB30W-0600-42-CAS
CNB30W-0600-42-CAS
CNB30W-0600-42-CAS ERP Power, LLC
cnbcasseriesdatasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFFICIENCY, R
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 4.07" L x 1.07" W x 0.89" H (103.4mm x 27.2mm x 22.6mm)
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL
Ratings: IP64, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Voltage - Input (Min): 120VAC
Number of Outputs: 1
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CNB30W-0600-42-CAS ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFFICIENCY, R, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 4.07" L x 1.07" W x 0.89" H (103.4mm x 27.2mm x 22.6mm), Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, Ratings: IP64, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Voltage - Input (Min): 120VAC, Number of Outputs: 1, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote CNB30W-0600-42-CAS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CNB30W-0600-42-CAS CNB30W-0600-42-CAS Hersteller : ERP cnbcasseriesdatasheet.pdf LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Bluetooth Mesh dimming with CASAMBI Bluetooth Firmware, 1-100% dimming range, 30 W max, Programmable 300 to 600 mA Iout, 42 V max Vout (Draco5 internal ERP code name), Constant C