Produkte > ERP > CNB30W-0600-42-SIL
CNB30W-0600-42-SIL ERP
ERP_Power_cnb_sil_series_datasheet-2947310.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Bluetooth Mesh dimming with Silvair Bluetooth Firmware, 1-100% dimming range, 30 W max, Programmable 300 to 600 mA Iout, 42 V max Vout (Draco5 internal ERP code name), Constant C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CNB30W-0600-42-SIL ERP