Produkte > ERP > CNB50W-1200-42-SIL
CNB50W-1200-42-SIL ERP
ERP_Power_cnb_sil_series_datasheet-2947310.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Aluminum Case, Bluetooth Mesh dimming with Silvair Bluetooth Firmware, 1-100% dimming range, 50 W max, Programmable 600 to 1200 mA Iout, 42 V max Vout (Draco5 internal ERP code name), Constant
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CNB50W-1200-42-SIL ERP