COH-1016LVC-200-30
COH-1016LVC-200-30 Taica North America Corporation
pro_tc1709.pdf
Hersteller: Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM WHT
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Silicone Gel
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-1016LVC-200-30 Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM WHT, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.118" (3.00mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 1.9W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote COH-1016LVC-200-30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COH-1016LVC-200-30 COH-1016LVC-200-30 Hersteller : Taica Taica-North-America_12-15-2025_COH-Series.pdf Thermal Interface Products Gap Pad, 1.9 W/mK, Square, 200x200mm, 3mm Thick, Both Sides Tacky, Alpha Gel