Produkte > TAICA > COH-1019LVC-200-05-1NT
COH-1019LVC-200-05-1NT
COH-1019LVC-200-05-1NT Taica
Taica-North-America_12-15-2025_COH-Series.pdf
Hersteller: Taica
Thermal Interface Products Gap Pad, 1.9 W/mK, Square, 200x200mm, 0.5mm Thick, 1-Side Non-Tacky, Alpha Gel
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-1019LVC-200-05-1NT Taica
Description: THERM PAD 200MMX200MM BLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0200" (0.508mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 1.9W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Silicone Gel
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K