COH-4000LVC-200-05
COH-4000LVC-200-05 Taica North America Corporation
catalog02.pdf
Hersteller: Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone Gel
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 6.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-4000LVC-200-05 Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0200" (0.508mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 6.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COH-4000LVC-200-05 COH-4000LVC-200-05 Hersteller : Taica pro_tc1709-1669815.pdf Thermal Interface Products Gap Pad, 6.5 W/mK, Square, 200x200mm, 0.5mm Thick, Both Sides Tacky, Alpha Gel