Produkte > TAICA > COH-4000LVC-400-20
COH-4000LVC-400-20
COH-4000LVC-400-20 Taica
Taica-North-America_12-15-2025_COH-Series.pdf
Hersteller: Taica
Thermal Interface Products Gap Pad, 6.5 W/mK, Square, 400x400mm, 2mm Thick, Both Sides Tacky, Alpha Gel
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-4000LVC-400-20 Taica
Description: THERM PAD 400X400MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 400.00mm x 400.00mm, Thermal Conductivity: 6.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote COH-4000LVC-400-20
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 400.00mm x 400.00mm
Thermal Conductivity: 6.5W/m-K