Produkte > TAICA NORTH AMERICA CORPORATION > COH-4065LVC-200-20-1NT
COH-4065LVC-200-20-1NT
COH-4065LVC-200-20-1NT Taica North America Corporation
catalog02.pdf
Hersteller: Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM RED BRN
Packaging: Bulk
Color: Reddish Brown
Material: Silicone Gel
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 2.2W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
Part Status: Active
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-4065LVC-200-20-1NT Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM RED BRN, Packaging: Bulk, Color: Reddish Brown, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 2.2W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote COH-4065LVC-200-20-1NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COH-4065LVC-200-20-1NT COH-4065LVC-200-20-1NT Hersteller : Taica pro_tc1709-1669815.pdf Thermal Interface Products Gap Pad, 6.5 W/mK, Square, 200x200mm, 2mm Thick, 1-Side Non-Tacky, Alpha Gel