Produkte > RALTRON ELECTRONICS > COM1305-27.000-EXT-T-TR
COM1305-27.000-EXT-T-TR
COM1305-27.000-EXT-T-TR Raltron Electronics
COM1305-27.000-EXT-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 27MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COM1305-27.000-EXT-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 27MHZ 3.3V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote COM1305-27.000-EXT-T-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COM1305-27.000-EXT-T-TR COM1305-27.000-EXT-T-TR Hersteller : Raltron Electronics COM1305-27.000-EXT-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 27MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Part Status: Active
Frequency: 27 MHz