Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45
CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45
CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_HC-93.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE RUBBER CAP, 2
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Silicone Rubber
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0177" (0.450mm)
Type: Thermal Cap
Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode
Outline: 28.50mm x 17.50mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K
auf Bestellung 4100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP-S-28.5-17.5-5.8-0.45 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE RUBBER CAP, 2, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Silicone Rubber, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0177" (0.450mm), Type: Thermal Cap, Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode, Outline: 28.50mm x 17.50mm, Thermal Conductivity: 2.5W/m-K.