Produkte > CUI DEVICES > CP10726-268
CP10726-268
CP10726-268 CUI Devices
cp10-m.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 7.2 X 6 X 2.68 MM, 1 A,
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Packaging: Box
Size / Dimension: Rectangular - 7.20mm L x 6.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.68mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C
Current - Max: 1 A
Voltage - Max: 2.1 V
Resistance: 1.57 Ohms
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP10726-268 CUI Devices
Description: PELTIER, 7.2 X 6 X 2.68 MM, 1 A,, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Packaging: Box, Size / Dimension: Rectangular - 7.20mm L x 6.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.68mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C, Current - Max: 1 A, Voltage - Max: 2.1 V, Resistance: 1.57 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP10726-268 CP10726-268 Hersteller : CUI Devices cp10_m-2306795.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 7.2 x 6 x 2.68 mm, 1 A, wire leads
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP10726-268 CP10726-268 Hersteller : Same Sky cp10_m-3509387.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 7.2 x 6 x 2.68 mm, 1 A, wire leads