Produkte > CUI DEVICES > CP10726-29P
CP10726-29P
CP10726-29P CUI Devices
cp10-m.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: PELTIER, 7.2 X 6 X 2.9 MM, 1 A,
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 7.20mm L x 6.00mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.90mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 1 A
Voltage - Max: 2.1 V
Resistance: 1.57 Ohms
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP10726-29P CUI Devices
Description: PELTIER, 7.2 X 6 X 2.9 MM, 1 A,, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Rectangular - 7.20mm L x 6.00mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.90mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 1 A, Voltage - Max: 2.1 V, Resistance: 1.57 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP10726-29P CP10726-29P Hersteller : CUI Devices cp10_m-2306795.pdf Thermoelectric Peltier Modules 1.0 A Peltier (TEC) Module