Produkte > TGS > CP20M00000S010
CP20M00000S010
CP20M00000S010 TGS
CP20M00000S010.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 20MHz 10pF SMD6030
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.071" (1.80mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 10 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 20 MHz