Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CP210-2N4416-CT20
CP210-2N4416-CT20
CP210-2N4416-CT20 Central Semiconductor Corp
CP210-2N4416_WPD.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TRANS JFET NCH 1=20PCS
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
FET Type: N-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4pF @ 15V
Voltage - Breakdown (V(BR)GSS): 30 V
Supplier Device Package: Die
Part Status: Obsolete
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id: 6 V @ 1 nA
Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0): 5 mA @ 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP210-2N4416-CT20 Central Semiconductor Corp
Description: TRANS JFET NCH 1=20PCS, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), FET Type: N-Channel, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4pF @ 15V, Voltage - Breakdown (V(BR)GSS): 30 V, Supplier Device Package: Die, Part Status: Obsolete, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Voltage - Cutoff (VGS off) @ Id: 6 V @ 1 nA, Current - Drain (Idss) @ Vds (Vgs=0): 5 mA @ 20 V.