Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CP245-MJE15030-CT
CP245-MJE15030-CT Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TRANS NPN 150V 8A DIE
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 100mA, 1A
Current - Collector Cutoff (Max): 100µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 40 @ 3A, 2V
Frequency - Transition: 30MHz
Supplier Device Package: Die
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 8 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 150 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP245-MJE15030-CT Central Semiconductor Corp
Description: TRANS NPN 150V 8A DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 100mA, 1A, Current - Collector Cutoff (Max): 100µA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 40 @ 3A, 2V, Frequency - Transition: 30MHz, Supplier Device Package: Die, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 8 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 150 V.