Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > CP2M500000S030
CP2M500000S030
CP2M500000S030 NextGen Components
CP2M500000S030.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CERAMIC RES 2.5MHz 30pF SMD6030
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.067" (1.70mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Impedance: 100 Ohms
Frequency: 2.5 MHz