Produkte > TGS > CP3M580000S015
CP3M580000S015
CP3M580000S015 TGS
CP3M580000S015.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 3.58MHz 15pF SMD6030
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.067" (1.70mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 15 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 3.58 MHz