Produkte > TGS > CP4M000000S033
CP4M000000S033
CP4M000000S033 TGS
CP4M000000S033.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 4MHz 33pF SMD6030
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.067" (1.70mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 33 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 4 MHz