Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CP647-PMD19K100-CT
CP647-PMD19K100-CT Central Semiconductor Corp
CP647-PMD19K100_6-13-16.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TRANS PNP DARL 100V 30A DIE
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP - Darlington
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 2.8V @ 60mA, 15A
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 800 @ 15A, 3V
Frequency - Transition: 4MHz
Supplier Device Package: Die
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 30 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP647-PMD19K100-CT Central Semiconductor Corp
Description: TRANS PNP DARL 100V 30A DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: PNP - Darlington, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 2.8V @ 60mA, 15A, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 800 @ 15A, 3V, Frequency - Transition: 4MHz, Supplier Device Package: Die, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 30 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 100 V.