Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CP681-MPSH81-CT20
CP681-MPSH81-CT20 Central Semiconductor Corp
CP681_DS.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: RF TRANS PNP 20V 600MHZ DIE
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Collector (Ic) (Max): 50mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 10V
Frequency - Transition: 600MHz
Supplier Device Package: Die
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP681-MPSH81-CT20 Central Semiconductor Corp
Description: RF TRANS PNP 20V 600MHZ DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: PNP, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Collector (Ic) (Max): 50mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 10V, Frequency - Transition: 600MHz, Supplier Device Package: Die, Part Status: Obsolete.