Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CP710V-MPSA92-CT20
CP710V-MPSA92-CT20
CP710V-MPSA92-CT20 Central Semiconductor Corp
CP710V-MPSA92_WPD.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TRANS PNP 300V 0.5A DIE
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: PNP
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 2mA, 20mA
Current - Collector Cutoff (Max): 250nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 25 @ 30mA, 10V
Frequency - Transition: 50MHz
Supplier Device Package: Die
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 500 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 300 V
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP710V-MPSA92-CT20 Central Semiconductor Corp
Description: TRANS PNP 300V 0.5A DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: PNP, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 2mA, 20mA, Current - Collector Cutoff (Max): 250nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 25 @ 30mA, 10V, Frequency - Transition: 50MHz, Supplier Device Package: Die, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 500 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 300 V.
Weitere Produktangebote CP710V-MPSA92-CT20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP710V-MPSA92-CT20 CP710V-MPSA92-CT20 Hersteller : Central Semiconductor CP710V-MPSA92_WPD.PDF Bipolar Transistors - BJT PNP 300Vcbo 300Vceo 5.0Vebo 500mA 250nA