Produkte > CUI DEVICES > CP9040335H
CP9040335H
CP9040335H CUI Devices
cp90h-1777391.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.35 mm, 9 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CP9040335H CUI Devices
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.35 MM, 9 A,, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 3.35mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 79.0W @ 27°C, Current - Max: 9 A, Voltage - Max: 15.4 V, Resistance: 1.29 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CP9040335H CP9040335H Hersteller : Same Sky cp90h.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.35 mm, 9 A, wire leads, arcTEC
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CP9040335H CP9040335H Hersteller : CUI Devices cp90h.pdf Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.35 MM, 9 A,
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 3.35mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 79.0W @ 27°C
Current - Max: 9 A
Voltage - Max: 15.4 V
Resistance: 1.29 Ohms