Produkte > L-COM > CPCIC5-2.5A-2M
CPCIC5-2.5A-2M
CPCIC5-2.5A-2M L-com
CPCIC5-2.5A-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CH. PC - TYPE I/C5 - 2.5A - 2M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: RVV
1st Connector: GB2099
2nd Connector: IEC 320-C5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPCIC5-2.5A-2M L-com
Description: CH. PC - TYPE I/C5 - 2.5A - 2M, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 2.5A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: RVV, 1st Connector: GB2099, 2nd Connector: IEC 320-C5.