Produkte > L-COM > CPCIDC5-2.5A-2M
CPCIDC5-2.5A-2M
CPCIDC5-2.5A-2M L-com
CPCIDC5-2.5A-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CH. PC - TYPE I DA/C5 - 2.5A - 2
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
1st Connector: GB2099, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPCIDC5-2.5A-2M L-com
Description: CH. PC - TYPE I DA/C5 - 2.5A - 2, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 2.5A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: RVV, 1st Connector: GB2099, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C5.
Weitere Produktangebote CPCIDC5-2.5A-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPCIDC5-2.5A-2M CPCIDC5-2.5A-2M Hersteller : L-Com CPCIDC5-2.5A-2M_2D.pdf AC Power Leads CH. PC - TYPE I DA/C5 - 2.5A - 2M