Produkte > L-COM > CPCRIC5-2.5A-2M
CPCRIC5-2.5A-2M
CPCRIC5-2.5A-2M L-com
CPCRIC5-2.5A-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CH. PC - ROUND TYPE I DA/C5 - 2.
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 2.5A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG
Cord Type: RVV
1st Connector: GB2099, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPCRIC5-2.5A-2M L-com
Description: CH. PC - ROUND TYPE I DA/C5 - 2., Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 2.5A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: RVV, 1st Connector: GB2099, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C5.