Produkte > CUI DEVICES > CPT-2064-L100
CPT-2064-L100
CPT-2064-L100 CUI Devices
cpt_2064_l100-1777535.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 20 mm round, 0.43 mm deep, P, 6.4 kHz, 30 V, 100mm wire leads, no driving circuit
auf Bestellung 1165 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPT-2064-L100 CUI Devices
Description: BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Type: Feedback, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 400 Ohms, Frequency: 6.4 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPT-2064-L100 CPT-2064-L100 Hersteller : Same Sky cpt-2064-l100.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 20 mm round, 0.43 mm deep, P, 6.4 kHz, 30 V, 100mm wire leads, no driving circuit
auf Bestellung 958 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CPT-2064-L100 CPT-2064-L100 Hersteller : CUI Devices cpt-2064-l100.pdf Description: BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Type: Feedback
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 10000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 400 Ohms
Frequency: 6.4 kHz