Produkte > CUI DEVICES > CPT-5828-108L170
CPT-5828-108L170
CPT-5828-108L170 CUI Devices
cpt-5828-108l170.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 85V 58.5X52.8 FLANG
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.303" L x 2.079" W (58.50mm x 52.80mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 85V, 30cm
Current - Supply: 90mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Voltage Range: 3 ~ 85V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 1.134" (28.80mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 85 V
auf Bestellung 359 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CPT-5828-108L170 CUI Devices
Description: BUZZER PIEZO 85V 58.5X52.8 FLANG, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.303" L x 2.079" W (58.50mm x 52.80mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 2.7kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 103dB @ 85V, 30cm, Current - Supply: 90mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Voltage Range: 3 ~ 85V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 1.134" (28.80mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 85 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CPT-5828-108L170 CPT-5828-108L170 Hersteller : Same Sky cpt-5828-108l170.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 58.5 mm x 52.8 x 28.3 mm deep, P, 3-85 Vp-p, 85 dB, 170mm Lead Wire, Audio Transducer