Produkte > TGS > CQ3M580000S001
CQ3M580000S001
CQ3M580000S001 TGS
CQ3M580000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 3.58MHz SMD6030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.063" (1.60mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 3.58 MHz