Produkte > TGS > CR4M096000S039
CR4M096000S039
CR4M096000S039 TGS
3372_CR4M096000S039.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 4.096MHz 39pF SMD452
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.20mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Active
Capacitance: 39 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 4.096 MHz
auf Bestellung 3000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR4M096000S039 TGS
Description: CERAMIC RES 4.096MHz 39pF SMD452, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Built in Capacitor, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.047" (1.20mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Active, Capacitance: 39 pF, Impedance: 60 Ohms, Frequency: 4.096 MHz.