Produkte > TGS > CR6M950000S015
CR6M950000S015
CR6M950000S015 TGS
3372_CR6M950000S015.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 6.29MHz 15pF SMD4520
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.20mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 6.29 MHz