CR75-4R7MC
CR75-4R7MC Sumida America Components Inc.
CR75 S-074-6019.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.1A 30 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 20.4MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CR75-4R7MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.1A 30 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 20.4MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.