Produkte > VISHAY > CRCW0603287KFKTA
CRCW0603287KFKTA
CRCW0603287KFKTA Vishay
dcrcw.pdf
Hersteller: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 287Kohms 1%
auf Bestellung 10468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRCW0603287KFKTA Vishay
Description: RES SMD 287K OHM 1% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 287 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CRCW0603287KFKTA CRCW0603287KFKTA Hersteller : Vishay / Dale dcrcw.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 287Kohms 1%
auf Bestellung 6334 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
CRCW0603287KFKTA CRCW0603287KFKTA Hersteller : Vishay Dale dcrcw.pdf Description: RES SMD 287K OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 287 kOhms