Produkte > ANALOG TECHNOLOGIES, INC. > CRF08-42V-50 RF SERIES CAPACITOR KITS
CRF08-42V-50 RF SERIES CAPACITOR KITS
CRF08-42V-50 RF SERIES CAPACITOR KITS Analog Technologies, Inc.
RF_Capacitor_Kit.pdf
Hersteller: Analog Technologies, Inc.
Description: 0805 SIZE 42 VALUES, 0.5PF TO 1.
Tolerance: ±0.25pF, ±0.5pF, ±5%
Packaging: Box
Voltage - Rated: 50V
Capacitance Range: 0.5pF ~ 1000pF
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Quantity: 50 Pieces (Assorted Per Value)
Kit Type: Ceramic
Packages Included: 0805 (2012 Metric)
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRF08-42V-50 RF SERIES CAPACITOR KITS Analog Technologies, Inc.
Description: 0805 SIZE 42 VALUES, 0.5PF TO 1., Tolerance: ±0.25pF, ±0.5pF, ±5%, Packaging: Box, Voltage - Rated: 50V, Capacitance Range: 0.5pF ~ 1000pF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Quantity: 50 Pieces (Assorted Per Value), Kit Type: Ceramic, Packages Included: 0805 (2012 Metric).