CRO1000A-LF
CRO1000A-LF Z-Communications, Inc.
CRO1000A-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 1000 MHz - 1000 MH
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.130" (3.30mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -5
Frequency - Center: 1000MHz
Icc Max: 18mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -121
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO1000A-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 1000 MHz - 1000 MH, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.130" (3.30mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -5, Frequency - Center: 1000MHz, Icc Max: 18mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -121, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active.