CRO2000B-LF
CRO2000B-LF Z-Communications, Inc.
CRO2000B-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2000 MHz - 2000 MH
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 6V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2000MHz
Icc Max: 28mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -118
Power (dBm): 7 ±2
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO2000B-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2000 MHz - 2000 MH, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 6V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2000MHz, Icc Max: 28mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -118, Power (dBm): 7 ±2, Part Status: Active.