CRO2400A-LF
CRO2400A-LF Z-Communications, Inc.
CRO2400A-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2400 MHz - 2400 MH
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2399 ~ 2401MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 2400MHz
Icc Max: 36mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116
Power (dBm): 4 ±2
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO2400A-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2400 MHz - 2400 MH, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2399 ~ 2401MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 2400MHz, Icc Max: 36mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -116, Power (dBm): 4 ±2, Part Status: Active.