CRO2665H-LF
CRO2665H-LF Z-Communications, Inc.
CRO2665H-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2620 MHz - 2710 MH
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 2620 ~ 2710MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2665MHz
Icc Max: 24mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107
Power (dBm): 5 ±2
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO2665H-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2620 MHz - 2710 MH, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 2620 ~ 2710MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2665MHz, Icc Max: 24mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -107, Power (dBm): 5 ±2, Part Status: Active.