CRO2855B-LF
CRO2855B-LF Z-Communications, Inc.
CRO2855B-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2855 MHz - 2855 M
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -13
Frequency - Center: 2855MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114
Power (dBm): 6.5 ±3.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO2855B-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 2855 MHz - 2855 M, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -13, Frequency - Center: 2855MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114, Power (dBm): 6.5 ±3.5, Part Status: Active.